Akuvox Akıllı İnterkom

Akıllı İnterkom
Sistemleri
Akuvox Akıllı Ev Çözümleri

Akuvox İnterkom

 Sizi yeni nesil IP görüntülü interkom sistemleri ile tanışmaya davet ediyor.

Evinizin akıllı interkom, güvenlik ve emniyet ihtiyaçlarını bütünleşik olarak tek başına sunan yenilikçi Akuvox IP interkom ailesi sizi geleceğin iletişim teknolojisine bugünden hazırlıyor.

Kapı Açma ve Kontrol

Kamera Desteği

Yüz Tanıma Fonksiyonu

Görüntülü Görüşme

Daireler Arası Görüşme

Suya Karşı Koruma

Darbeye Karşı Koruma

SIP Teknoloji

PoE Enerji

Toza Karşı Koruma

Yenilikçi IP Teknolojisi

IP teknolojisi temelli Akuvox görüntülü interkom sistemleri ile evinizde dijital çağı yakalayın. Geleneksel analog diyafon sistemlerinin aksine IP teknolojisi ile ev içi panel, cep telefonu veya tabletiniz ile nerede olursanız olun görüntülü görüşme sisteminize erişebilirsiniz. Üstelik projenizdeki daire sayısı kaç olursa olsun hiç bir sorun yaşamadan yüksek ses ve görüntü kalitesi ile iletişim kurarsınız. IP tabanlı telefon santralleri ve çevre güvenlik kameraları ile entegre edip bütünleşik iletişim çözümü elde edersiniz.

Cep Telefonundan Çağrı Cevaplama

Akuvox interkom ile misafirlerinizi karşılamak için her zaman kapıya kadar koşmanıza, hatta evde bile olmanıza gerek yok. İster aynı anda hem daire içi panelle birlikte, isterseniz de belirli zaman kurallarına gore çağrılarınız evde olmadığınızda akıllı cep telefonu veya tabletinize yönlendirilir. Bu sayede kapınıza gelen misafirlerinizle görüntülü görüşebilir, iç veya dış kapıyı açabilirsiniz.

Alarm Sistemine Entegre

Akuvox akıllı interkom sistemi evinizin güvenliğini ev alarm sistemine entegre olarak güvenceye alır. Evinizde bulunan hareket, kapı/pencere, su basma, duman gibi sensörler uyarı verdiklerinde hem size hem de merkezi yönetim sistemine bilgi iletir. Bunun yanı sıra, gerek evinizin içindeki, gerekse de bina ve site içindeki tüm çevre kameraları izleyerek sevdiklerinizin emniyetinden emin olursunuz.

Yüz Tanıma İle Bina Girişi

Akıllı interkom sistemleri kapınıza gelen misafirleri görüntülü görüşme ile karşılamanızın yanı sıra, daireniz ve binanız için güvenlik kalkanı oluşturma özelliğine de sahiptir. Alışılagelmiş şifre veya RF kart ile giriş izni vermenin yanı sıra, Akuvox’un sektörün ilk ve tek örneği olan yenilikçi dijital teknolojisi sayesinde sadece daha önceden yüz taraması kayıt edilmiş kişilerin kapıdan girişine izin verir ve bu sayede size kırılması imkansız yüksek bir güvenlik hizmeti sunar.