Neler Yapıyoruz

Son yıllarda teknoloji öyle bir hızla gelişiyor ki, gelişen teknolojinin hızına yetişmekte zaman zaman zorlanıyoruz. Hızla gelişen teknoloji her geçen gün hayatımıza onlarca kolaylık sağlarken, tüm sektörlerde de büyük oranda etkisini göstermekte. Son günlerde hayatımızda önemli derecede etkisi olmaya başlayan teknolojik gelişmelerden biri de “Akıllı Ev Sistemleri.”

Sizi yeni nesil IP görüntülü interkom sistemleri ile tanışmaya davet ediyor. Evinizin akıllı interkom, güvenlik ve emniyet ihtiyaçlarını bütünleşik olarak tek başına sunan yenilikçi Akuvox IP interkom ailesi sizi geleceğin iletişim teknolojisine bugünden hazırlıyor.

Giderek dijitalleşen günlük hayatımızda, en çok vakit geçirdiğimiz mekanlar olan evlerimiz ve ofislerimiz de bu dijital dönüşümü yaşıyor. Başta evlerimizin kendisi olmak üzere, kullandığımız her türlü ürün akıllı hale gelmeye başladı.

Artık anahtar aramayın, anahtarsız bir çözüm seçin. ENTR®; akıllı telefon, parmak izi okuyucu, pin kodu veya uzaktan kumanda aracılığıyla kapı kilidinizi kontrol etmenizi sağlayan çığır açıcı ve akıllı bir kilit çözümüdür. İhtiyacınıza uyan bir çözüm seçin veya çözümlerin birleşimini kullanın.